Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06 Yeni Sezon Bot Modelleri Yeni Sezon Çizme Modelleri Yeni Sezon Spor Ayakkabı Modelleri İnstagram : @ozziayakkabi Whatsapp Destek Hattı : 0532 663 25 06

Mesafeli Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

 

Madde 1 - TARAFLAR

 

SATICI : OZZİ AYAKKABI

Ünvanı :

OZZİ AYAKKABI OZAN ÇELİK

 

Adres :

ALİ ALP BÖKE CAD. NO: 119/A DEDEBAŞI MAH. NERGİZ / KARŞIYAKA İZMİR

 

Telefon :

0532 663 25 06

 

E-Posta :

info@ozziayakkabi.com

 

ALICI:

Ad Soyadı:

 

Adresi:

 

Telefon Numarası:

 

E-mail Adresi:

 

Madde 2: ÜRÜN, BEDEL, ÖDEME VE TESLİMAT

Bu Sözleşme'nin konusu, Alıcı’nın Satıcı'ya ait www.ozziayakkabi.com.tr isimli internet sitesinden ("Internet Sitesi") elektronik ortamda sipariş verdiği, aşağıda belirtilen ürün/hizmetlerin ("Ürün/Ürünler") satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Ürünlerin Cinsi ve Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi ve Satış Bedeli ve Teslimat Bilgileri aşağıda belirtildiği gibidir.

 

Kart Üzerindeki Ad Soyadı:

 

Kart Numarası:

 

Adet:

 

Toplam Tutar:

 

Fiyat ve Adet:

 

 

ALICI:

Ad Soyadı:

 

Adresi:

 

Telefon Numarası:

 

E-mail Adresi:

 

 

TESLİMAT:

Ad Soyadı:

 

Adres:

 

Telefon Numarası:

 

E-mail Adresi:

 

Madde 3 – CAYMA HAKKI

Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, teslimat koşulları vs. satışa konu ürünler ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma hakkı” konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.ozziayakkabi.com.tr sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Satıcı’nın 6502 sayılı Kanun’dan doğan cayma hakkına rağmen, aşağıda belirtilen ürün ve hizmetlere ilişkin sözleşmelerde, kullanılmamış olsa dahi, Alıcı’nın özel istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallarda cayma hakkı bulunmamaktadır.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya bildirimde bulunulması şarttır. (Bu bildirim SATICI'nın işbu Sözleşme'de bulunan iletişim adreslerine, mektup, elektronik posta gibi bir sürekli veri taşıyıcısı-uzaktan iletişim aracı ile de yapılabilir) Bu hakkın kullanılması halinde, anılan yazılı bildirimin yanı sıra 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen Ürün'ün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile (vergi mevzuatı uyarınca) fatura aslının iadesi gerekmektedir. Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak SATICI'ya teslim edilmesi gerekmektedir. Cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

 

ALICI tarafından iade faturası kesilmesi gereken hallerin yanı sıra Ürünle beraber iade edilecek olan fatura üzerinde altta yer alan iade ile ilgili bölüm doldurulup imzalanacaktır. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

 

Yukarıda yazılı belgelerin ve Ürün'ün SATICI'ya bu şekilde ulaşmasını takip eden 10 (on) iş günü içinde Ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Kredi kartlı ödemelerde iade işlemi de ALICI kredi kartına iade sureti ile yapılır (4.7. maddenin iadeye ilişkin hüküm ve açıklamaları cayma hakkının kullanılması sebebi ile iade hallerinde de geçerlidir)

Cayma hakkı kullanılabilen Ürün'lerde, yasal olarak, ürünin olağan kullanım dışında kullanımdan ötürü meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ya da genel olarak TÜKETİCİ'nin kusurundan kaynaklanan bir değer azalması söz konusu ise Tüketici'nin değerdeki bu azalmayı, iade imkânsızlığı var ise malın değerini (yukarıdaki satış fiyatını) SATICI'ya tazmin etmesi gerekir.

 

Madde 4- GENEL HÜKÜMLER

 

4.1. ALICI, İNTERNET SİTESİ'nde gösterilen ürünlerin temel nitelikleri, tüm vergiler dahil satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimat ve cayma hakkı ile kullanım şartlarına ilişkin ön bilgilerin tarafına ulaştığını, okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda satış için gerekli teyit-onayları verdiğini kabul eder.

4.2. Sözleşme konusu Ürün, yasal 30 günlük (ve ALICI'nın önceden bilgilendirilmesi ile ek 10 günlük) süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, SATICI'nın anlaşmalı olduğu kargo firması tarafından teslim edilir. SATICI, sattığı Ürün'leri KARGO firmaları aracılığı ile ALICI'lara göndermekte ve teslim ettirmektedir. Stoklarımızda olan ürünler, sipariş tarihinden itibaren, en geç 10 (On) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişinizin ortalama teslimat süresi için size belirtilen kargo firmasının adresine tıklayınız. sipariş konusu Ürün, yasal 30 günlük (ve TÜKETİCİ'ye daha önceden bildirilen hallerde ek on günlük) süreyi aşmamak üzere, ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

4.3 Genel olarak aksi belirtilmediği sürece teslimat masrafları (kargo ücreti vb.) ALICI'ya aittir. SATICI, satış anında yürüttüğü ve İNTERNET SİTESİ 'nde şartlarını ilan ettiği kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu teslimat masraflarının tamamını ya da bir kısmını ALICI'ya yansıtmayabilir.

4.4. Adreste teslim edilmiş ürünlerin, teslimatı anında ALICI'nın bizzat adresinde bulunmaması durumunda SATICI, edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Adreste teslim alacak kimsenin olmaması durumunda kargo firması ile temas kurarak ürünlerin sevkiyatını takip etmek ALICI'nın sorumluluğu olacaktır Ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun adresinde bulunmamasından veya teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.